o nas

Centrum Medyczne w Wolsztynie - dlaczego to dobry wybór?

Powierzając nam opiekę nad zdrowiem Twoim, Twojej rodziny czy Twoich pracowników, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. W naszym Centrum Medycznym pracują najlepsi specjaliści z całej Polski, którzy przemierzają długie kilometry, by nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują i którzy zaufali naszej przychodni w Wolsztynie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie naszych pacjentów jest największą wartością, ponieważ dzięki niemu mogą realizować plany, marzenia i cele, które sobie założyli. To dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem najwyższej staranności i w sposób profesjonalny.

Jeśli oczekujesz wysokiego standardu obsługi i najwyższej troski, dobrze trafiłeś. W Centrum Medycznym w Wolsztynie dbamy o to, aby zwykła "wizyta u lekarza" nie kojarzyła się nieprzyjemnie. Chcemy, żebyś aktywnie uczestniczył w każdym kroku Twojego leczenia czy badań diagnostycznych i miał przy tym pełną świadomość obecnego stanu Twojego zdrowia i tego, w jaki sposób będziemy o nie dbać.

Przychodnia w Wolsztynie - prywatnie i na NFZ

W naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie przyjmujemy pacjentów zarówno prywatnie, jak i w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wszystko zależy od tego, co jest dla Ciebie priorytetem, ponieważ dostosujemy naszą obsługę do Twoich potrzeb w taki sposób, żeby nie tylko zadbać o Twoje zdrowie, ale również o pełne zadowolenie i satysfakcję z obsługi.

Nasza przychodnia to wiodący w skali kraju wielospecjalistyczny ośrodek medyczny o bogatych tradycjach. Jego renomę przez dziesieciolecia budowały pokolenia lekarzy cechujących się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności praktycznych.

Jednym z naszych priorytetów było stworzenie takiego otoczenia, które będzie przyjazne naszym pacjentom. W Centrum Medycznym w Wolsztynie poczujesz się swobodnie i komfortowo. Szanujemy czas pacjentów i pracowników, dlatego tak ważna jest dla nas dobra organizacja pracy. To sprawia, że szybka i profesjonalna obsługa wreszcie idą ze sobą w parze.

 

Centrum Twojego Zdrowia

Centrum Medyczne w Wolsztynie to także centrum Twojego zdrowia. W naszej placówce masz dostęp nie tylko do 19 przychodni i specjalistycznych poradni, ale również do 40 lekarzy, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski. Nasi specjaliści na co dzień pracują również z Reprezentacją Polski w piłce nożnej i dbają o jak najlepszą dyspozycję Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Piszczka czy Jakuba Błaszczykowskiego. To dla nas bardzo duża wizytówka, duma i znak, że nasze usługi to najwyższa jakość. 

Przekonaj się sam i zostań naszym pacjentem!

Sprawdź naszą ofertę dla Ciebie i Twojej rodziny ->

Sprawdź naszą ofertę skierowaną do firm ->

 

30000

pacjentów rocznie

20000

badań rocznie

40

specjalistów w Wolsztynie

Klienci o Nas