Oferta dla firm

Prywatna opieka medyczna

Centrum medyczne w Wolsztynie posiada także ofertę przeznaczoną dla firm, z których mogą korzystać pracownicy tych przedsiębiorstw, które zdecydują się na współpracę z nami. Warto zadbać o prywatną opiekę medyczną dla swoich pracowników, bo jest to jedna z najbardziej cenionych korzyści wynikających z podjęcia pracy w danej firmie.

Pracodawca, który dba o zdrowie swojego pracownika oraz jego najbliższych, zyskuje bardzo dużo w oczach nie tylko obecnie zatrudnionych osób i ich rodzin, ale również wszystkich potencjalnych pracowników. Centrum Medyczne w Wolsztynie przychodzi tutaj z pomocą wszystkim przedsiębiorcom i oferuje wiele pakietów i możliwości współpracy, które pozwolą najlepiej zadbać o pracowników. W końcu zdrowy pracownik to szczęśliwy pracownik.

Nasze Centrum Medyczne zapewnia najwyższą jakość usług przeznaczonych dla wszystkich firm, które będą indywidualnie dostosowane do potrzeb pracodawcy i jego pracowników. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną opiekę zdrowotną – od medycyny pracy i profilaktyki, poprzez wykonywanie szczegółowych i pogłębionych badań diagnostycznych oraz wiele innych, specjalistycznych poradni. W ramach współpracy z nami, każda firma ma do dyspozycji 40 specjalistów i lekarzy z wielu dziedzin - wszyscy w jednym miejscu!

Medycyna pracy

Centrum Medyczne w Wolsztynie prowadzi działalność z zakresu Medycyny Pracy, co oznacza, że działamy na rzecz ochrony zdrowia wszystkich pracowników. Wystawiamy odpowiednie zaświadczenia, a każdy badany otrzymuje orzeczenie lekarskie o zdolności do pracy wraz w wynikami przeprowadzonych badań.

Dlaczego warto skorzystać z usług medycyny pracy w naszym Centrum Medycznym? Ponieważ jest to gwarancja kompleksowego wykonania pełnego zakresu badań profilaktycznych oraz badań laboratoryjnych w jednym miejscu, jednego dnia. To nie tylko oszczędność czasu, ale i nerwów, z którymi często wiąże się bieganie od jednej placówki do drugiej. W ramach usług medycyny pracy wykonujemy nie tylko badania wstępne (podczas przyjmowania do pracy), ale również okresowe (po upływie ważności ostatniego badania).

Opieka medyczna dla firm - cennik

Kliknij i sprawdź ceny naszych usług dla firm ->