O nas

Powierzając nam opiekę nad zdrowiem Twoim, Twojej rodziny czy Twoich pracowników, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. W naszym Centrum Medycznym pracują najlepsi specjaliści z całej Polski, którzy przemierzają długie kilometry, by nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują i którzy zaufali naszej przychodni w Wolsztynie.

Pacjentów rocznie

Otrzymanych nagród

Badań rocznie

Specjalistów w Wolsztynie

Przychodnia w Wolsztynie

W Centrum Medycznym w Wolsztynie przyjmujemy pacjentów zarówno prywatnie, jak i w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasza przychodnia to wiodący w skali kraju wielospecjalistyczny ośrodek medyczny o bogatych tradycjach. Jego renomę przez dziesieciolecia budowały pokolenia lekarzy cechujących się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności praktycznych.

Jednym z naszych priorytetów było stworzenie takiego otoczenia, które będzie przyjazne naszym pacjentom. W Centrum Medycznym w Wolsztynie poczujesz się swobodnie i komfortowo. Szanujemy czas pacjentów i pracowników, dlatego tak ważna jest dla nas dobra organizacja pracy. To sprawia, że szybka i profesjonalna obsługa wreszcie idą ze sobą w parze.


Umów wizytę

Przychodnia w Wolsztynie
Gabinety specjalistyczne

Gabinety specjalistyczne

Centrum Medyczne w Wolsztynie to także centrum Twojego zdrowia. W naszej placówce masz dostęp nie tylko do 19 przychodni i specjalistycznych poradni, ale również do 40 lekarzy, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski. Od zawsze dbamy o odpowiednią rekrutacje, aby zapewnić mieszkańcom Wolsztyna opiekę medyczną na światowym poziomie. 

Przekonaj się sam i zostań naszym pacjentem!


Sprawdź ofertę dla ciebie


Sprawdź ofertę dla firm

Nasza misja

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie naszych pacjentów jest największą wartością, ponieważ dzięki niemu mogą realizować plany, marzenia i cele, które sobie założyli. To dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem najwyższej staranności i w sposób profesjonalny.

Jeśli oczekujesz wysokiego standardu obsługi i najwyższej troski, dobrze trafiłeś. W Centrum Medycznym w Wolsztynie dbamy o to, aby zwykła "wizyta u lekarza" nie kojarzyła się nieprzyjemnie. Chcemy, żebyś aktywnie uczestniczył w każdym kroku Twojego leczenia czy badań diagnostycznych i miał przy tym pełną świadomość obecnego stanu Twojego zdrowia i tego, w jaki sposób będziemy o nie dbać.


Umów wizytę

Nasza misja

NASI PARTNERZY

Koleżanka poleciła mi Centrum Medyczne w Wolsztynie, kiedy powiedziałam jej, że muszę skorzystać z usług 3 różnych specjalistów. To był dobry wybór, bo w Wolsztynie wszyscy specjaliści są w jednym miejscu! Koniec ze stratą czasu - wszystko załatwiłam w ciągu jednego dnia. Jestem bardzo zadowolona i teraz ja będę polecać to Centrum wszystkim znajomym.

Krystyna, Nowy Tomyśl

Zostałem przyjęty jako dodatkowy pacjent, bez wcześniejszej rejestracji, za co jestem bardzo wdzięczny. Profesjonalny lekarz. Wytłumaczył co należy zrobić w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia!

Wojciech, Tuchorza

Wielokrotnie chodziłam do doktor Patrycji ze swoimi chorymi dziećmi. Jej diagnozy zawsze były trafne a dzieci szybko wracały do zdrowia. Jest rzeczowym, cierpliwym i z dobrym podejściem do dzieci lekarzy.

Karolina, Wolsztyn

Pani doktor Ewa cudowna kobieta z fantastycznym podejściem do małego pacjenta. Życzliwa i cierpliwa wobec lawiny pytań rodziców. Oby jak najwięcej takich lekarzy

Ania, Tłoki