Prywatna poradnia pediatryczna

  • Home
  • Poradnie
  • Prywatna poradnia pediatryczna

 

Pediatra to lekarz specjalista pierwszego kontaktu dla dzieci i ich rodziców, dlatego jego rola jest niezwykle ważna w kondycji zdrowotnej całej rodziny. Jeśli szukasz dobrej, prywatnej poradni pediatrycznej w Wolsztynie, jesteśmy tu dla Ciebie.

Nasze Centrum Medyczne posiada i oferuje prywatną poradnię pediatryczną, w której masz możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych i sprawdzonych pediatrów. W ramach tej poradni, pacjenci przyjmowani są jedynie prywatnie. Pozwala to uniknąć długich kolejek, dzięki czemu leczenie przebiega wyraźnie szybciej. Jeśli więc czas jest dla Ciebie priorytetem, zapraszamy do skorzystania z usług naszych specjalistów.

W ramach prywatnej poradni pediatrycznej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie masz możliwość zapisania siebie czy swoich dzieci do jednego z trzech lekarzy.

Czym zajmuje się pediatra?

Pediatra to głównie lekarz dziecięcy, dlatego wszystkim naszym pacjentom oferujemy opiekę od pierwszego dnia życia aż do ukończenia 18 lat (a na prośbę rodziców, nawet dłużej!).

Nasi specjaliści pediatrii zajmują się w pierwszej kolejności dokładną i fachową oceną stanu zdrowia oraz prawidłowości rozwoju dzieci. Oprócz tego, prowadzą działania profilaktyczne, które mają na celu zapobiegnięcie występowania wielu chorób (szczepienia ochronne i inne formy uodpornienia), prowadzą szczegółową diagnostykę oraz leczenie ostrych i przewlekłych stanów chorobowych w zakresie:

  • układu oddechowego

  • układu pokarmowego

  • układu nerwowego

  • alergii

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka i swojej rodziny dzięki specjalistom, którzy czekają na Ciebie w Centrum Medycznym w Wolsztynie. Prywatna poradnia pediatryczna zapewnia komfort i szybkość obsługi, m.in. przez brak kolejek do specjalistów.

Gdzie znajduje się prywatna poradnia pediatryczna i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza prywatna poradnia pediatryczna znajduje się w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.