Poradnia Okulistyczna

  • Home
  • Poradnie
  • Poradnia Okulistyczna

 

Jeśli szukasz dobrego okulisty w Wolsztynie, nasze Centrum Medyczne z pewnością Ci pomoże. Posiadamy poradnię okulistyczną, w której możesz skorzystać z pomocy doświadczonych okulistów.

W ramach poradni okulistycznej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie przyjmujemy pacjentów tylko prywatnie. Oznacza to, że jest to doskonała opcja dla wszystkich, dla których czas oczekiwania na wizytę jest szczególnie istotny. Krótkie kolejki to gwarancja satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów.

W ramach prywatnej poradni okulistycznej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie masz możliwość zapisania się do XX okulistów.

Czym zajmuje się okulista?

Okulista to lekarz, który specjalizuje się w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Oprócz tego, z pewnością pomoże również w zakresie doboru okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych (szkieł kontaktowych) oraz ich odpowiedniej aplikacji.

Okulista to zazwyczaj pierwszy lekarz, do którego udajemy się w momencie, gdy niepokoi nas wygląd nasz własny wygląd oczu lub oczu naszych dzieci czy członków rodziny. Okulista diagnozuje schorzenie i dobiera odpowiednie dla nas metody leczenia, dlatego nie można lekceważyć niepokojących objawów dotyczących narządu wzroku.

Jakie są obowiązki okulisty?

  • diagnostyka i leczenie pacjentów z problemami dotyczącymi narządu wzroku

  • zapewnienie świadczeń medycznych w nagłych stanach, które będą wymagać interwencji lekarza okulisty

  • kierowanie osób chorych na dalsze leczenie, odpowiednie dla ich schorzenia czy dolegliwości

  • kontynuacja leczenia po wypisaniu chorego ze szpitala, jeśli jego stan będzie tego wymagał

  • prowadzenie dokumentacji wszystkich pacjentów naszego Centrum Medycznego w Wolsztynie

Gdzie znajduje się poradnia okulistyczna i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza poradnia okulistyczna znajduje się w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.