Poradnia psychologiczna

  • Home
  • Poradnie
  • Poradnia psychologiczna

Szukasz wsparcia dobrego psychologa w Wielkopolsce? Centrum Medyczne w Wolsztynie i nasza poradnia psychologiczna są do Twojej dyspozycji.

Zapewnimy Ci możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych psychologów, którzy otoczą Cię fachową opieką. W ramach naszej poradni psychologicznej, przyjmujemy i rejestrujemy pacjentów nie tylko prywatnie, ale także w ramach współpracy z NFZ.

Każdy pacjent ma możliwość skorzystania z poradni psychologicznej zarówno za pośrednictwem Narodowego Funduszu Zdrowia jak i prywatnie - pacjent sam decyduje co dla niego jest najbardziej istotne.

W ramach poradni psychologicznej w Centrum Medycznym w Wolsztynie masz możliwość zapisania się do dwóch psychologów.

Dokładamy wszelkich starań, aby konsultacje z naszymi specjalistami odbywały się jak najszybciej od dnia zgłoszenia się do naszego Centrum Medycznego w Wolsztynie.

Czym zajmuje się psycholog? Jak może Ci pomóc?

Spotkania z psychologami z Centrum Medycznego w Wolsztynie odbywają się w celu pomocy pacjentowi w poradzeniu sobie z osobistymi problemami, które mogą stanowić barierę dla satysfakcjonującego i szczęśliwego życia. Niesione przez specjalistów wsparcie psychologiczne pozwala pacjentom lepiej poznać samego siebie, własne emocje i zachowania.

Duże tempo życia i stres potrafią wywołać depresję, nerwicę, niskie poczucie własnej wartości czy problemy małżeńskie i rodzinne. Coraz wyższe wymagania wobec samych siebie i problemy z docenieniem swoich osiągnięć mogą prowadzić do pułapki, jaką jest pogubienie się we własnych emocjach. Nasi specjaliści pomagają uporać się z własną niemocą i słabościami, które stanowią dla każdego człowieka największe ograniczenie.

Gdzie znajduje się poradnia psychologiczna i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza poradnia psychologiczna znajduje się w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.