Poradnia psychiatryczna

  • Home
  • Poradnie
  • Poradnia psychiatryczna

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy dobrego lekarza psychiatry, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Nasze Centrum Medyczne posiada poradnię psychiatryczną, w której masz możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych lekarzy psychiatrów. Wiedz, że w ramach tej poradni, przyjmujemy i rejestrujemy pacjentów nie tylko prywatnie, ale także w ramach współpracy z NFZ.

Każdy pacjent ma możliwość skorzystania z poradni neurologicznej zarówno za pośrednictwem Narodowego Funduszu Zdrowia jak i prywatnie - pacjent sam decyduje co dla niego jest najbardziej istotne.

W ramach poradni psychiatrycznej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie masz możliwość zapisania się do dwóch lekarzy psychiatrów.

Dokładamy wszelkich starań, aby konsultacje z naszymi specjalistami odbywały się jak najszybciej od dnia zgłoszenia się do Centrum Medycznego w Wolsztynie.

Czym zajmuje się psychiatra?

Psychiatria to jedna z podstawowych specjalizacji medycznych. Lekarze psychiatrzy zajmują się głównie badaniem, zapobieganiem oraz oczywiście leczeniem chorób czy zaburzeń psychicznych. Takie zaburzenia mogą wystąpić samodzielnie lub wspólnie z innymi zaburzeniami medycznymi - bez względu na wiek pacjenta.

Nasi secjaliści są niezwykle rzetelni w wykonywaniu swoich obowiązków, przez co skupiają się głównie na poprawie samopoczucia pacjentów. Dokładają wszelkich starań, by stworzyć z nimi przyjazne relacje, oparte na miłej atmosferze. Lekarzy psychiatrzy z Centrum Medycznego w Wolsztynie nieustannie wzbogacają swoją wiedzę w taki sposób, by zapewnić swoim pacjentom maksymalnie kompleksową opiekę.

Gdzie znajduje się poradnia psychiatryczna i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza poradnia psychiatryczna znajduje się w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.