Poradnia ortopedyczna dla dzieci

  • Home
  • Poradnie
  • Poradnia ortopedyczna dla dzieci

Twoje dziecko potrzebuje porady ortopedy? Chcesz skonsultować się z lekarzem ortopedą? Centrum Medyczne w Wolsztynie posiada poradnię ortopedyczną dla dzieci, z której Twoje dzieci mogą skorzystać w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnie.

Decyzję podejmujesz samodzielnie i wszystko zależy od tego, co jest Twoim priorytetem. Prywatna wizyta na pewno skróci czas oczekiwania do minimum, ale skorzystanie z konsultacji z ortopedą dziecięcym na pewno pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

W ramach dziecięcej poradni ortopedycznej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie masz możliwość zapisania się do trzech lekarzy ortopedów, którzy specjalizują się w niesieniu pomocy najmłodszym pacjentom.

Nasze Centrum Medyczne dokłada wszelkich starań, aby konsultacje ze specjalistami odbywały się jak najszybciej od dnia zgłoszenia się do naszej placówki. Komfort naszych pacjentów to dla nas priorytet!

Czym zajmuje się ortopeda dziecięcy i w czym może Ci pomóc?

Lekarze ortopedzi dziecięcy zajmują się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób czy urazów narządu ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz uszkodzeń mięśni, naczyń i nerwów.

Ortopedzi dziecięcy pracujący w Centrum Medycznym w Wolsztynie to doświadczeni specjaliści, którzy pomagają swoim pacjentom już od wielu lat - nie tylko poprzez udzielanie profesjonalnych porad, ale też wykonywanie wielu zabiegów.

Gdzie znajduje się poradnia ortopedyczna dla dzieci  i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza dziecięca poradnia ortopedyczna znajduje się 

w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.