Poradnia ortopedyczna

  • Home
  • Poradnie
  • Poradnia ortopedyczna

Potrzebujesz porady ortopedy? Chcesz skonsultować się z lekarzem ortopedą? Centrum Medyczne w Wolsztynie posiada poradnię ortopedyczną, z której możesz skorzystać zarówno za pośrednictwem Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i prywatnie. Wszystko zależy od tego, co stanowi dla Ciebie największy priorytet. Jeśli jest to czas - możesz wybrać wizytę prywatną, aby zapewnić sobie maksymalnie krótkie oczekiwanie na konsultację ze specjalistą.

W ramach poradni ortopedycznej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie masz możliwość zapisania się do trzech lekarzy ortopedów.

Dokładamy wszelkich starań, aby konsultacje z naszymi specjalistami odbywały się jak najszybciej od dnia zgłoszenia się do Centrum Medycznego w Wolsztynie. Komfort naszych pacjentów to dla nas priorytet!

 

Czym zajmuje się ortopeda i jak może Ci pomóc?

Lekarze ortopedzi zajmują się diagnostyką i leczeniem chorób i urazów narządu ruchu: szkieletu (prócz kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz uszkodzeń mięśni, naczyń i nerwów.

Nasi lekarze ortopedzi to doświadczeni specjaliści, którzy pacjentom służą nie tylko poprzez udzielanie profesjonalnych porad, ale też wykonywanie wielu rodzajów zabiegów mających na celu przywrócenie sprawności osób wymagających ich specjalistycznej interwencji.

 

Jakie zabiegi wykonuje poradnia ortopedyczna w Centrum Medycznym w Wolsztynie?

Nasi specjaliści przeprowadzili już wielu pacjentom, nie tylko z Wolsztyna i okolic województwa wielkopolskiego, ale również z całej Polski. Ortopedzi zatrudnieni w naszej placówce to niezwykle cenieni lekarze, dlatego do Centrum Medycznego w Wolsztynie przyjeżdżają osoby z całego kraju, a często nawet i spoza jego granic.

 

Gdzie znajduje się poradnia ortopedyczna i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza poradnia ortopedyczna znajduje się w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.