Prywatna poradnia kardiologiczna

  • Home
  • Poradnie
  • Prywatna poradnia kardiologiczna

Dobry kardiolog to skarb, dlatego w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie zatrudniamy samych wybitnych specjalistów kardiologii, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski. Dla wszystkich naszych pacjentów przygotowaliśmy możliwość uzyskania porad lub zapisania się do nich na wizytę, jeśli ich stan zdrowia wymaga takiej konsultacji.

W ramach naszej poradni kardiologicznej w Wolsztynie realizujemy tylko prywatne świadczenia. Jest to na pewno szczególnie istotne dla tych pacjentów, dla których termin wizyty i niekwestionowana wygoda jest priorytetem.

W ramach poradni kardiologicznej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie każdy pacjent ma możliwość zapisania się do specjalisty kardiologa.

Dokładamy wszelkich starań, aby konsultacje z kardiologiem odbywały się jak najszybciej od dnia zgłoszenia się do Centrum Medycznego w Wolsztynie.

Czym zajmuje się kardiolog?

Kardiolog zajmuje się rozpoznawaniem oraz leczeniem schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego (a więc serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych).

Z uwagi na to, że serce jest naszym najważniejszym narządem, warto poświęcić mu szczególną uwagę. Najlepiej zrobić to pod okiem wyjątkowych specjalistów, którzy nie tylko pomogą zdiagnozować schorzenie lub wady układu sercowo-naczyniowego. Tacy specjaliści są dostępni dla wszystkich naszych pacjentów w Centrum Medycznym w Wolsztynie.

W czym może Ci pomóc kardiolog?

  • rozpoznanie i badanie wrodzonych i nabytych chorób serca, układu krążenia, naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego

  • wsparcie i prowadzenie podczas rehabilitacji pacjentów z chorobami serca i układu krążenia i socjalno-medyczna ocena ich zawodowej odporności

  • podstawowa intensywna opieka medyczna

  • badanie serca przy pomocy ultradźwięków

Gdzie znajduje się prywatna poradnia kardiologiczna i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza poradnia urologiczna znajduje się 

w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.