Poradnia ginekologiczno-położnicza

  • Home
  • Poradnie
  • Poradnia ginekologiczno-położnicza

Szukasz sprawdzonej i rzetelnej poradni ginekologiczno-położniczej? Nasze Centrum Medyczne jest do Twojej dyspozycji!

Posiadamy poradnię ginekologiczno-położniczą, w której masz możliwość skorzystania z pomocy fachowych i doświadczonych specjalistów. Przyjmujemy i rejestrujemy pacjentów nie tylko prywatnie, ale także w ramach współpracy z NFZ.

Każdy pacjent ma możliwość skorzystania z poradni ginekologiczno-położniczej zarówno za pośrednictwem Narodowego Funduszu Zdrowia jak i prywatnie  - w zależności od tego, co jest dla niego priorytetem.

W ramach poradni ginekologiczno-położniczej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie masz możliwość zapisania się do 4 lekarzy specjalistów.

Dokładamy wszelkich starań, aby konsultacje z naszymi lekarzami odbywały się jak najszybciej od dnia zgłoszenia się do Centrum Medycznego w Wolsztynie.

Czym zajmuje się ginekolog? Jak może pomóc Ci położna?

Poradnia ginekologiczna jest przeznaczona dla Pań, które mogą tam nie tylko zasięgnąć fachowych porad lekarzy ginekologów, ale także wykonać wsszelkie badania diagnostyczne.

W naszej poradni ginekologiczno-położniczej wykonujemy wszystkie podstawowe badania diagnostyczne, ginekologiczne, cytologiczne, kolposkopowe, badania ultrasonograficzne oraz zabiegi krioterapii zmian chorobowych szyjki macicy i sromu.

Usługi w naszej poradni ginekologiczno-położniczej w Centrum Medycznym w Wolsztynie wykonywane są zarówno bezpłatnie w oparciu o kontrakt z NFZ, jak i odpłatnie.

Gdzie znajduje się poradnia ginekologiczno-położnicza i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza poradnia ginekologiczno-położnicza znajduje się w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.