Poradnia endokrynologiczna

  • Home
  • Poradnie
  • Poradnia endokrynologiczna

Szukasz dobrej poradni endokrynologicznej w Wolsztynie? Nasze Centrum Medyczne udostępnia dla swoich pacjentów sprawdzonych lekarzy endokrynologów, z których pomocy czy porad możesz skorzystać. 

Wiedz, że zawsze robimy wszystko, by czas oczekiwania na wizytę u lekarza endokrynologa w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie był możliwie najkrótszy. Przykładamy do tego bardzo dużą wagę, bo wiemy, że szybka realizacja świadczeń to klucz do zadowolenia naszych pacjentów.

Czym zajmuje się lekarz endokrynolog?

Lekarz endokrynolog zajmuje się leczeniem problemów związanych z gruczołami wydzielania wewnętrznego, czyli takimi, które produkują różnego rodzaju hormony (substancje wydzielane do krwiobiegu i oddziałujące na inne tkanki i narządy).

Lekarz endokrynolog może więc pomóc, jeśli mamy do czynienia z chorobami lub zaburzeniami takich gruczołów, jak przysadka, tarczyca, przytarczyca, nadnercza, trzustka, jajniki (u kobiet) i jądra (u mężczyzn).

Poradnie endokrynologiczną warto odwiedzić również wtedy, gdy pojawi się problem uzupełniania niedoborów hormonalnych, które występuję często wraz ze starzeniem się naszego organizmu, lecz nie zawsze. Czasami takie problemy występują również u osób bardzo młodych i dojrzałych, dlatego warto wykonywać regularne badania.

Lekarz endokrynolog zajmuje się również uzupełnianiem niedoborów hormonalnych u kobiet po menopauzie, u mężczyzn z zespołem niedoboru androgenów czy też leczeniem hormonem wzrostu.

Gdzie znajduje się poradnia endokrynologiczna i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza poradnia endokrynologiczna znajduje się w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.