Poradnia dermatologiczna

  • Home
  • Poradnie
  • Poradnia dermatologiczna

Chcesz skorzystać ze sprawdzonej poradni dermatologicznej? Nasze Centrum Medyczne posiada poradnię dermatologiczną, w której masz możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych i fachowych lekarzy dermatologów. Przyjmujemy i rejestrujemy pacjentów nie tylko prywatnie, ale także w ramach współpracy z NFZ.

Każdy pacjent ma możliwość skorzystania z poradni neurologicznej zarówno za pośrednictwem Narodowego Funduszu Zdrowia jak i prywatnie  - w zależności od tego, co stanowi dla niego priorytet.

W ramach poradni dermatologicznej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie masz możliwość zapisania się do 3 lekarzy dermatologów.

Dokładamy wszelkich starań, aby konsultacje z naszymi dermatologami odbywały się jak najszybciej od dnia zgłoszenia się do Centrum Medycznego w Wolsztynie.

Czym zajmuje się dermatolog? Jak dermatolog może Ci pomóc?

Skóra jest bardzo ważnym narządem ludzkiego organizmu. Kiedy jest zdrowa, czujemy się bardziej komfortowo i nie mamy problemu z codziennym funkcjonowaniem. Problemy natury dermatologicznej często powodują jednak kompleksy, ograniczenia czy spadek poczucia własnej wartości.

Skóra pełni funkcję bariery pomiędzy środowiskiem zewnętrznym a organami wewnętrznymi człowieka, stąd też o wiele częściej niż inne narządy jest narażona na działanie czynników zakaźnych, drażniących czy też alergizujących.

Stan ludzkiej skóry nierzadko odzwierciedla problemy, które mają miejsce wewnątrz naszego organizmu. Skóra w ten sposób potrafi dawać sygnały o toczącej się wewnątrz chorobie ogólnoustrojowej.

Dlatego nasi specjaliści w Centrum Medycznym w Wolsztynie zajmuja się diagnostyką i leczeniem wszelkich schorzeń skóry, włosów i paznokci, pomagając ustalić przyczynę i całkowicie usunąć lub przynajmniej zredukować występujące objawy i dolegliwości.

Gdzie znajduje się poradnia dermatologiczna i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza poradnia dermatologiczna znajduje się w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.