Poradnia chirurgiczna

  • Home
  • Poradnie
  • Poradnia chirurgiczna

Jeśli pilnie potrzebujesz kontaktu z chirurgiem lub szukasz sprawdzonej poradni chirurgicznej w Wolsztynie, możemy Ci pomóc. Nasze Centrum Medyczne posiada poradnię chirurgiczną, w której masz możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych i fachowych chirurgów - takich, którzy przyjeżdżają do naszego centrum nawet z najdalszych zakątków Polski. Przyjmujemy i rejestrujemy pacjentów nie tylko prywatnie, ale także w ramach współpracy z NFZ.

Każdy pacjent ma możliwość skorzystania z poradni chirurgicznej, zarówno za pośrednictwem Narodowego Funduszu Zdrowia jak i prywatnie  - jeżeli najkrótszy czas oczekiwania oraz związany z nim dodatkowy komfort jest dla niego szczególnie istotny.

W ramach poradni chirurgicznej w naszym Centrum Medycznym w Wolsztynie masz możliwość zapisania się do dr Jarosława Mierzwy.

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty w naszej poradni chirurgicznej odbywały się jak najszybciej od dnia zgłoszenia się do Centrum Medycznego w Wolsztynie.

W czym może pomóc Ci chirurg?

Chirurgia to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym. W naszej poradni chirurgicznej możesz skorzystać nie tylko z porad specjalistów w tej dziedzinie, ale także wykonać wiele zabiegów, które mogą okazać się niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.

W naszej poradni chirurgicznej wykonujemy zabiegi zarówno prywatnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ.

Gdzie znajduje się poradnia chirurgiczna i jak możesz się do niej zapisać?

Nasza poradnia chirurgiczna znajduje się w Centrum Medycznym w Wolsztynie przy ulicy Dworcowej 3. Więcej informacji możesz uzyskać na podstronie kontaktowej.

Rejestracji do lekarza można dokonać osobiście i telefonicznie.

Wizyty umawiane są na konkretne godziny, co zapobiega kolejkom i skraca czas niezbędny do odbycia badań lekarskich.